Teoritentamen kl B

Team Trafikkskole Sandnes

Teoritentamen kl B

Teoritentamen er en gratis tjeneste er for deg som allerede er elev og under opplæring ved TEAM trafikkskole Sandnes. 

Dette er ment som hjelp til våre elever som av en eller annen grunn trenger litt hjelp. Det er nå engang sånn at det stritter litt i mot for enhver av oss, men etter en liten "push" så er man på skinner igjen. 

Drop innom eller ta kontakt med skolekontoret, tlf 51 62 45 13.

Linker Teorihjelp

Vegtrafikkloven

Trafikkreglene

Skiltforskriften

Førerkortforskriften

Bilansvarslova

Kjøretøyforskriften

LEDSAGERHJELP

Vi oppfordrer alle våre elever til å øve så mye som mulig privat for å øke mengdetreningen. I den forbindelse inviterer vi alle som er  ledsagere og som øvelseskjører med sine håpefulle til å være med under kjøretimer. Dette er kun hjelp for ledsagere til våre elever som er aktive i opplæring ved skolen.  

 

 

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo